Anadolu'da Son Dakika Alman turizmcilere Ege'yi tanıttılar

Dev Adamlar Konya deplasmanından galibiyetle dönmek istiyor


Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, Türkiye Basketbol Ligi’nin 25. haftasında deplasmanda Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol takımı ile karşı karşıya gelecek.
Dev adamlarımız Baş Antrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Maç, 1 Nisan Perşembe günü Saat: 15.00’de başlayacak ve TRT Spor-2 kanalından canlı yayınlanacak.  

 Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız, 1 Nisan Perşembe günü Saat: 15.00’de Türkiye Basketbol Ligi’nin 25. haftasında deplasmanda Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol takımı ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma öncesinde dev adamlarımız, maçın hazırlıklarına Muradiye Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla devam etti. Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak yönetiminde gerçekleşen antrenmanda teknik ve taktik çalışma yapıldı. Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, “Ligin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Play-off için birçok takım mücadele veriyor. Biz de bu doğrultuda her maçımıza galibiyet parolası ile çıkıyoruz. Tek amacımız var, o da kazanmak” dedi. Takımımız, Salı günü Konya’ya hareket edecek ve son antrenmanını maçın oynanacağı Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda gerçekleştirecek.

 

Diğer Manisa Haberleri
Diğer Kategoriler